Forum morandi Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Płyty od Aden
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Płyty od Aden 
Hej Wam ^^

Na początku, bardzo przepraszam, że tak rzadko się udzielam. Szkoła nie daje mi spokoju, a ja nie radzę sobie z nią na tyle, by mieć sporo wolnego czasu. No nic.

Zwracam się do Was z pewną propozycją...
Jak niektórym z Was wiadomo, na początku lutego wybieram się do Bukaresztu. W związku z tym wpadłam na dość szalony pomysł; mianowicie, byłabym w stanie przywieźć trochę płyt z rumuńską muzyką, które nie są i raczej nie będą dostępne w Polsce.
Plan jest taki: wystarczy, że napiszecie, jaki zespół i którą płytę mam dla Was kupić, a ja postaram się ją dostać. Potem, gdy wrócę do Polski, porozsyłam je np. przez Pocztę Polską na wskazane przez Was adresy za pobraniem (tzw. płatne przy odbiorze).
W Bukareszcie będę od 7 do 11 lutego, tak więc macie jeszcze trochę czasu by się zastanowić lub też by "urobić rodziców" Wink Zdaję sobie sprawę z tego, że część może się nie zgodzić... dlatego też wszelkie propozycje w jaki sposób mogłabym zrobić transakcje bardziej bezpiecznymi są mile widziane.
Wszystkie ceny płyt, gdy już je zakupię będą podane w lejach i w złotówkach, według najbardziej aktualnego kursu. (Już teraz możecie się mniej-więcej zorientować, ile to wyniesie, np. na www.dol.ro) Oczywiście, należy do nich doliczyć koszty przesyłki (nie mam pojęcia, ile) i, jeżeli płyt będzie dużo (więcej niż piętnaście ogółem), plus minus 2,5zł do każdej płyty. Nie zrozumcie mnie źle, ale mimo wszystko narażam się na pewne ryzyko; nie chodzi mi o to, żeby na Was zarobić, Broń Boże.

Nie wiem, co jeszcze mogłabym napisać... Jeśli macie jakieś pytania - śmiało piszcie. O tej porze nie potrafię wymyślić nic więcej ;D
Konkretne propozycje płytowe piszcie w tym temacie, żebym się nie pogubiła. Potem zrobię listę i polecę do sklepu Wink

Pozdrawiam ^^

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

Odpowiedz z cytatem

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Przejrzałam stronę sklepu..mam kilka płyt które chciałabym Laughing Aden, powiedz mi...ile mogę u ciebie zamówić ? 3-4 ? a może mniej? Smile

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem
Tyle, ile wytrzyma Twój portfel Wink

W takim razie pogadam z mamą... Laughing Laughing

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
świetnie że się zaoferowałaś kupić płyty Very Happy
mam małe pytanko skąd bierzesz przelicznik Question ja znalazłam na www.money.pl jakiś kurs ale nie wiem czy aktualny Confused wg niego przelicznik wyglada następująco 1 lej = 1,03 zł a w kantorach ceny zawsze sa inne Cool

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Wpisałam po prostu w google "kursy walut" i wyrzuciło mi kurs z Narodowego Banku Polskiego -- http://www.nbp.pl/Kursy/Kursya.html. Strona jest codziennie odświeżana, więc i kurs jest mniej-więcej świeży ^^
I tak, na razie to 1 lej = 1,03zł... im mniej w złotówkach, tym lepiej dla nas Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Jak już Ci wiele razy mówiłam Very Happy byłabym wdzięczna gdybyś kupiła mi płytę Mind Fields Wink Dziex ( pisze tak jak chciałaś na forum:))

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
W takim razie ja też napiszę, tak jak ustalałyśmy przez gg: Proszę o Mindfields :]

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1