Forum morandi Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
ROMANIAN MUSIC AWARDS 2008 & MTV EMA 2008
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post ROMANIAN MUSIC AWARDS 2008 & MTV EMA 2008 
Pisałam we wrześniu na stronie o nominacjach, ale przypominam, że Morandi dostali aż 6 nominacji! w kategoriach: Best Album, Best Dance, Best Group, Best Pop, Best Video i Best Song...dzisiaj wszystko się okaże. Wink

Relacja LIVE od godz. 19:00 czasu rumuńskiego (czyli nasza 18.)
http://www.1music.ro/index.php/component/content/article/25-receptie/511-live-streaming-music-channel-justin-tv-
oraz
http://www.justin.tv/musicchannelromania (większy obraz)
-------------------
spot reklamowy Smile
http://pl.youtube.com/watch?v=2T8agmG3J4g

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Czw Paź 09, 2008 19:50, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Odpowiedz z cytatem
oglądałam prawie godzinny kawałek Laughing
najlepszy był moment gdy Marius odebrał nagrode za Angels Very Happy
szkoda że nie było Randiego Crying or Very sad

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
A ile nagród w sumie odebrali? Bo ja miałam kiepską jakość i nie dało się obejrzeć... ;(

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Morandi w sumie odebrali dwie statuetki: za najlepszy teledysk: Angels, i najlepszą płytę: N3XT Razz Zupełnie zapomniałam, że Randiego nie będzie na gali Rolling Eyes i czekałam z niecierpliwością, bo myślałam że coś zaśpiewają. Rolling Eyes

Odpowiedz z cytatem
na sto procent dostali za najlepszy teledysk
za Angels (Love Is The Answer)
i chyba za najlepszą płytę
też mi łącze padało więc ciężko było oglądać

Odpowiedz z cytatem
Głosujemy, głosujemy...Morandi nominowani do MTV Europe Music Awards 2008 w kategorii: NAJLEPSZY WYKONAWCA EUROPY Wchodzimy na stronę
http://ema.mtv.ro/vote/#__local. MTV EMA 2008 odbędzie się na początku listopada. GŁOSUJEMY...GŁOSUJEMY I JESZCZE RAZ GŁOSUJEMY!!!!! Wink

Pełna lista nominacji w kategorii "Ulubionego Wykonawcy Europy" MTV Europe Music Awards 2008:

Polska - Feel
Kraje adriatyckie - Laka
Kraje nadbałtyckie - Happyendless
Dania - Suspekt
Holandia - Der Jeugd Van Tegenwoordig
Finlandia - Nightwish
Francja - Sefyu
Niemcy - Fettes Brot
Grecja - Stereo Mike
Węgry - Gonzo
Izrael - Shiri Maimon
Włochy - Finley
Norwegia - Erik & Kriss
Portugalia - Buraka Som Sistema
Rumunia - Morandi !!!!!!!!!!!
Rosja - Dima Bilan
Hiszpania - Porta
Szwecja - Neverstore
Turcja - Emre Ayd
Wielka Brytania - Leona Lewis
Ukraina - Quest Pistols

Odpowiedz z cytatem
Polska strona też jest: http://ema.mtv.pl/vote/#__local

Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj wchodzę na stronę EMA...i co widzę?

ULUBIONY WYKONAWCA EUROPY TOP 5...DO TEJ PORY
Finley - WŁOCHY
Emre Aydın - TURCJA
Shiri Maimon - IZRAEL
Leona Lewis - UK & IRLANDIA
Nightwish - FINLANDIA

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes W Top 5 a nie ma Morandi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Trzeba coś zrobić, nie wiem czy głosowanie na okrągło się liczy, czy można oddać tylko jeden głos... Confused

Odpowiedz z cytatem
Jak byłam ostatnio na stronie, to skład był ten sam, tam pisze, żeby głosować na swojego faworyta ponownie, aby zwiększyć jego szanse, no tak, ale nie wiadomo dokładnie czy jednego dnia można oddać nieskończoną ilość głosów, czy też jest jakaś określona liczba.

Odpowiedz z cytatem
Głosowanie na Europe's Favourite zakończy się 2 listopada o 23:59 GMT a zwycięzca zostanie ogłoszony podczas show 6 listopada 2008.
Można głosować na Stronie Internetowej, www.mtvema.com ("Strona Internetowa") albo na stronie WAP, m.mtvema.com ("strona WAP"). Można głosować wielokrotnie oraz na wielu wykonawców.

Czyli można głosować "ile wlezie" Rolling Eyes Moim zdaniem głos powinno oddawać się tylko raz. Confused Tak więc jeśli chcemy aby Morandi wygrali trzeba głosować głosować głosować ile możemy.

Odpowiedz z cytatem
Może umówmy się na konkretną godzinę i wszystkie oddamy minimum 50 głosów ;> trochę ich dojdzie ;D

A i czy na EMA jest przewidziany występ Morandi?

Odpowiedz z cytatem
chyba jest występ tak mi sie wydaje...ja oddałam dziś sporo głosów i nic nie piasało ze nie można więcej...Wink<co>

Pięć finałowych nominacji zostanie ogłoszonych 3 listopada...tak więc zostało nam bardzo mało czasu!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Odpowiedz z cytatem

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny