Forum morandi Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
ROMANIAN MUSIC AWARDS 2008 & MTV EMA 2008
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście, nic nie śpiewali, na polskim mtv pokazali tylko zwycięzcę z Polski -Feela :/

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście, nic nie śpiewali, na polskim mtv pokazali tylko zwycięzcę z Polski -Feela :/

tak Evil or Very Mad ostatnio piotr kupicha mnie drazni a szczegolnie wywiady z nim Evil or Very Mad tak chciałam zobaczyć Morandi a tu nic Crying or Very sad nawet nie pokazali jak odbieraja nagrode Crying or Very sad albo ja to przeoczyłam Crying or Very sad a tak czekałam az katy perry zapowie Morandiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Crying or Very sad

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Ja też, pozostał nam tylko filmik wstawiony przez Kasię by osłodzić ten smutek i rozgoryczenie Neutral

Odpowiedz z cytatem
Ja też, pozostał nam tylko filmik wstawiony przez Kasię by osłodzić ten smutek i rozgoryczenie Neutral

tak Very Happy dobrze że Kasia go wkleiła Very Happy bo znajac siebie i swoje szalone pomysły napisałaby do mtv cos głupiego

Odpowiedz z cytatem
Jesteś do tego zdolna Smile Fajnie, ja nie mam odwagi, też dlatego idę walczyć ze swoją psychiką xD

Odpowiedz z cytatem
Jesteś do tego zdolna Smile Fajnie, ja nie mam odwagi, też dlatego idę walczyć ze swoją psychiką xD

tak Very Happy jestem "lekko" zakręcona Very Happy a co mi mogą zrobić Very Happy jestem fanem Exclamation i mam prawo do wyrazania swoich uczuc Very Happy tym bardziej że bardzo chciałam zobaczyć Morandi Exclamation

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Oddaj mi trochę swej odwagi Wink

nie ma sprawy Very Happy jhak mi tylko powiesz jak to sie robi Very Happy moja najlepsza przyjaciółka ze szkoły średniej chciała od mnie wziąść coś innego Wink

Odpowiedz z cytatem

ostatnio coś nie lubię Feela.na każdej stacji leci ich piosenka

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Feel jest nudny, piosenki na jedno kopyto, Polsce brakuje takich artystów jacy są w Rumuni, na pewno byliby naszymi reprezentantami na EMA.

Odpowiedz z cytatem
Feel jest nudny, piosenki na jedno kopyto, Polsce brakuje takich artystów jacy są w Rumuni, na pewno byliby naszymi reprezentantami na EMA.

masz racje było by kolorowo Very Happy a tak mamy Dode i Feela
za duzo go Cool ludziom sie podoba ale ja mam go dość Idea a ogladanie wywiadow z woklaista Feela jest nudne jak dla mnie poza tym ma zawsze ton jak nauczyciel który ma cie zmotywowac do wydajniejszej pracy Idea tym ten pan sie wczesniej zajmował Idea mtywacja pracownikow firm Idea najlepszy moment byl podczas rozdania nagród VIVA POLSKA jak Daro przerwał Piotrowi K i powiedział "Piotrek daj powiedzieć coś chłopakom" bo reszta zespołu stała jak pionki Rolling Eyes
dlatego wole Morandi Very Happy nawet jak Marius udziela wywiadu Randi zawsze cos powie jeszcze od siebie Very Happy czy inny członek zespołu Very Happy a nie jeden gada a reszta robi za tło Very Happy

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
tak świętą!! rajcie Very Happy Feel mnie już troszeczkę wkurza a po primo jak to mówi moja siostrzenica "piszą chińskie wiersze" czyli piosenki w ogóle bez sensowne tak jak np.: "W odpowiedzi na Twój list" jeden kawałek jest taki "zmieniam twarze,waląc głową w stół" :/ bez sensu Very Happy Ja się dziwie mojej kumpeli która w nim się porostu kocha!! <blee>

Tam jest:
"Też czasami płaczę, często zmieniam twarze,
waląc głową w stół."

I nie jestem jakąś straszną, zagorzałą fanką, ale Feel lubię. Szanuję. A "W odpowiedzi na twój list" jest jedną z lepszych piosenek.
I, jak dla mnie, całkiem sporo sensu ma.
Powiem więcej, ja się utożsamiam z tekstem tej piosenki... w odniesieniu do jednej mojej sytuacji życiowej.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny